“Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse Michelangelo'nun resim yaptığı, Beethoven’ ın beste yaptığı veya Shakespeare’in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel süpürülsün ki gökteki ve yerdeki herkes durup burada dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş desin.”

Martin Luther King

Ödeme Bilgilerimiz

Borçlu olduğunuz ilgili kuruma ait linke tıklayarak ödeme bilgilerine erişebilirsiniz

CLK BOĞAZİÇİ ENERJİ (BEPSAŞ)' a olan borcunuzdan dolayı üç yerde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz..

 

1-) Abdülhakhamit Cad. No:21 34437 Beyoğlu/İST. Adresinde bulunan BEPSAŞ Genel Müdürlüğü bünyesindeki Hukuk Servisi'nde bulunan veznelere "BİM" ve ABONE numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz.

2-) Büromuzla irtibata geçerek;

Güncel borç bakiyenizi öğrenip, size vereceğimiz BEPSAŞ'a ait VakıfBank hesabına ödeme yapabilirsiniz.

Vereceğimiz hesaba ödeme yaparken takip konusu borca ilişkin BİM ve ABONE numarası ile birlikte ad-soyadınızı açıklamalar yani " özel not " kısma yazarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz*.

ABONE NUMARANIZI VE BİM NUMARANIZI BİLMİYORSANIN LÜTFEN BÜROMUZLA İRTİBATA GEÇİNİZ.

Önemli Not:

*ATM 'lerden yapılan ödemelerde açıklamalar kısmına BİM ve ABONE numaralarının yazılması mümkün olmadığından , ödemelerin hangi abone tarafından yapıldığı tespit edilememektedir. Bu tarz ödemelerden kaynaklanan aksaklıklardan müvekkil şirket ile Hukuk Büromuz sorumlu değildir.

*Ödemelerin Abone dışındaki üçüncü kişiler tarafından yapılması mümkündür, ancak hangi abone namına ödemenin gerçekleştirildiğinin ve bu aboneye ait BİM ve ABONE numarasının açıklamalar veya "özel not" kısmına yazdırılması gerekmektedir.

*İnternet bankacılığı vasıtasıyla ödeme yapmak mümkündür, ancak yukarıda belirtmiş olduğumuz üzere, açıklamalara kısmına BİM ve ABONE NUMARASININ yazılması zorunludur.

3-) Tarafınıza tebliğ edilen Ödeme Emrinde belirtilen dosya numarası ile ilgili İcra Müdürlüğü'ne giderek ödemenizi dosyaya yapabilirsiniz..